Informacje

Dodany: 2018-08-07
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu

karma, uprawnienia sep do 1kv

Kursy sepowskie

Uważasz się za pełnego ambicji elektryka, którego codzienna praca jest również pasją? Jeśli tak to przejdź więc przez specjalistyczne szkolenia SEP i zwiększ swoje kwalifikacje. Będziesz wówczas nie tylko ciekawszy dla pracodawcy czy klienta, ale będziesz w stanie również zwiększyć przez to swoje zarobki. Za wysokiej klasy świadczenia klienci są zdolni naprawdę dać duże pieniądze.

Zapoznaj się z ofertą Stowarzyszenia Elektroenergetyków Polskich, które organizuje kursy bez firm pośredniczących, bo posiada własną komisję, zwołaną przez prezesa URE. Wyróżnia nas duża zdawalność wśród naszych wszystkich kursantów, a to wszystko dzięki temu, iż na szkoleniach analizowane są wszelkie tematy, które mogą pojawić się podczas egzaminu. Ochronimy cię zatem przed ogromną ilości zbędnego stresu. Zajęcia uprawnienia sep do 1kv prowadzone są przez trenerów z długim stażem, którzy przekazują swoje doświadczenie w sposób naprawdę łatwy, przy pomocy przejrzystych slajdów multimedialnych i dzielą się z kursantami przydatnymi broszurami z zakresu elektryki. Jeśli chodzi o kwestie formalne, to nie ma ich dużo do dopilnowania. Uprawnienia SEP odbierzesz bez uciążliwego oczekiwania, bo jedynie w ciągu jednej doby od wpłaty dokonanej przez ciebie po egzaminie. Kursy SEP trwają 4 h, a ich datę możesz całkowicie dopasować odpowiednio do własnych możliwości podczas zapisu. Bezpośrednio po odbyciu kursu zostajesz poddany ustnemu egzaminowi. Miej na uwadze, żeby mieć w kieszeni dowód osobisty lub podobny dokument, który potwierdzi twoją tożsamość.

Zaistniej ponownie na rynku pracy. Uzyskaj uprawnienia SEP w specjalizacji G1, G2, G3. Punkty Stowarzyszenia Elektroenergetyków Polskich znajdują się w ponad dwudziestu miastach na terenie Polski, takich jak Warszawa, Katowice, Gdańsk, Kielce czy też Olsztyn. Podkreślamy również, że na życzenie klientów jesteśmy gotowi zorganizować kurs też i w konkretnie wybranych przez nich miejscach, jako zamknięte kursy SEP dla firm. Dostrzegamy również oczekiwania klientów pracującym jedynie w języku angielskim i niemieckim. Jeżeli twoim zadaniem jest eksploatacja i dozór urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych, jesteś pełnoletni i zdobyłeś minimum podstawowe wykształcenie, to ta oferta jest dla ciebie. Uzyskaj Państwowe Świadectwo Kwalifikacyjne. Dowiedz się, jakie są dostępne szkolenia SEP i zarejestruj się już dzisiaj. Nie zwlekaj, ponieważ terminy rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie dopuść do tego, by konkurencja była szybsza.

Tutaj więcej: