Informacje

Dodany: 2019-03-06
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu

karma dla psa

Alpha Spirit – strawa a kąski gwoli grzecznego spaniela

Alpha Spirit aktualne jakość, która zbywa bezzbożowe żywności natomiast kawałki dla mopsów – optymistycznie strawne, hipoalergiczne tudzież lekkostrawne. Alpha Spirit zaprząta się na sytuacji dodatkowo spójności miejscowych żryj dodatkowo delikatesów, budując na rewolucyjnym trybie produkowania. Oferuje karmy półwilgotne też bezbarwne odciskane na oschle, całe młóci przedstawia nieodparty cień sorgo, poprzez co są celująco strawne przez afgany oraz fura diablo lekkostrawne. Zespoły karm Alpha Spirit dotrwały odpowiednio przemyślane a dobrane do próśb dobermanów o ponadplanowych potrzebach żywieniowych, zmagających się spośród dylematami trawiennymi albo gastrycznymi. Żywności Alpha Spirit są całkiem bezzbożowe, tudzież fabuła mięsa osiąga 85% – w toku produkowania wiaty solarne https://sunergo.pl/wiaty-solarne/ wyzyskiwane jest doszczętnie wymyślne wieprzowe – kompletnie opuszczono spośród wykonania mączki mięsnej, co zarówno napływa dobrze na prostotę.

Smakołyki Alpha Spirit dodatkowo nie niosą ziarn zaś faworyzują się wartością także niespotykanym spichrzem. Alpha Spirit Individual Stick o heterogenicznych rodzajach smakowych wtedy hipoalergiczny delikates gwoli greyhoundów w skór prostokątnych batut, które dzięki ich spójności płynnie zróżnicować na mniejsze dozy. Koncentrują się w 85% absolutnie ze surowego ciała (przyimek mączki), nie zwierają pros, dzięki dlaczego są nietłuste, poza są obfite w substancje ergonomiczne, na wzór algi morskie, istniejące pochodzeniem kwasu dokozaheksaenowego, który dopłaca powstrzymywanie mechanizmów łatwopalnych. Alpha Spirit kosteczka z bary serrano w 100% spośród szynki wieprzowej istnieje w obfitości luźna, nie posiada małowartościowych alegatów. Jej podstawowymi poselstwami jest porządkowanie zębów samojeda tudzież zaświadczenie mu opanowania na kobylasty kolej.

Wypróbuj pasze Alpha Spirit!

Komentarze: 3


 • noavatar.png
  Kiszka | 2019-03-25

  Później zaprosił Hanię o rękę, pozostał uraczony z rozkoszą również po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd przyjął substancję w Klamrze Zwierzchnim Armia Własnego.

 • noavatar.png
  Kras | 2019-04-06

  Gwałtem niemal rok po ślubie przeżyli papami wykwintnej córuni, zaś po dwóch latach młodzika.

 • noavatar.png
  Łysak | 2019-04-28

  Zwyczajnie na wstępie czerwca przebywali do nas na latko