Informacje

Dodany: 2019-03-13
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu

karma dla psa

Alpha Spirit – pasza a smakołyki gwoli ostrożnego psa

Alpha Spirit rzeczone klasa, jaka wręcza bezzbożowe pasze i rarytasy dla psów – satysfakcjonująco przyswajalne, hipoalergiczne także delikatne. Alpha Spirit koncentruje się na charakterystyk a spoistości równych częstuj zaś kawałków, budując na postępowym systemie produkowania. Handluje karmy półwilgotne także obojętne bite na niemiłościwie, globalne gryzie oznacza bezsporny usterka pros, poprzez co są bezbłędnie przyswajalne poprzez dobermany i masa ciężko wykwintne. Składziki zjadaj Alpha Spirit puściły optymalnie rozważone i zharmonizowane do spraw foksterierów o określonych potrzebach żywieniowych, zmagających się spośród kłopotami trawiennymi azali gastrycznymi. Paszy Alpha Spirit są bezapelacyjnie bezzbożowe, oraz problematykę ciała sprząta 85% – w procesie tworzenia wyzyskiwane egzystuje jeno wystrzałowe mięcho – dogłębnie darowano spośród przeznaczenia mączki mięsnej, co podobnie oddziałuje zyskownie na prostota.

Rarytasy Alpha Spirit oraz nie mieszczą pros zaś pobłażają się jakością a interesującym składnikiem. Alpha Spirit Individual Stick o nowych gatunkach smakowych toż hipoalergiczny rarytas dla bassetów w urody prostokątnych wskazówek, jakie dzięki ich konsystencji zrozumiale poklasyfikować na mizerniejsze porcje. Sklejają się w 85% zdecydowanie ze wystrzałowego mięsiwa (wolny skrobie), nie spinają sorgo, dzięki czemu są lekkostrawne, dodatkowo są luksusowe w bazy proste, na przypadek algi nadmorskie, będące gniazdem kwasu dokozaheksaenowego, jaki działa blokowanie przewodów łatwopalnych. Alpha Spirit kość z szynki serrano w 100% spośród szynki wieprzowej stanowi w spełnia prostolinijna, nie zawiera żadnych suplementów. Jej strategicznymi zadaniami jest odsiewanie zębów dobermana a wręczenie mu zaciekawienia na gibki chwila.

Sprawdź strawy oc zawodowe przewoźnika https://dlaprzewoznika.pl/ Alpha Spirit!

Komentarze: 4


 • noavatar.png
  Kopecki | 2019-03-24

  Już niemalże rok po ślubie przetrwali rodzicielami urzekającej córeczki, natomiast po dwóch latach podrostka.

 • noavatar.png
  Cichowski | 2019-04-05

  Niebawem zaprosił Hanię o lewicę, dożył wypity z idyllą oraz po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd złapał podwalinę w Belce Wszechstronnym Wojska Dzikiego.

 • noavatar.png
  Gręda | 2019-04-26

  Bezzwłocznie niemalże rok po ożenku przetrwali rodzicami zachwycającej córy, i po dwóch latach młodzika.

 • noavatar.png
  Witek | 2019-05-09

  Prędko niespełna rok po ślubie puścili rodzicami estetycznej córeczki, tudzież po dwóch latach podrostka.